O MNIE

Cześć i czołem!

Jestem Przemek. Już od małego chłopca aparat był przypisany do moich rąk (pierwszy aparat zbudowałem sobie z klocków).  Jako nastolatek, kupiłem sobie prosty aparat cyfrowy, którym zacząłem fotografować naturę i… znajomych 🙂 Od tego momentu zdjęcia pochłonęły mnie bez reszty! Z czasem ludzie zaczęli do mnie pisać i pytać o sesje. Wtedy wiedziałem, że fotografia będzie towarzyszyć mi przez resztę życia!

W fotografii szukam subtelnych emocji, drobnych gestów i trochę magii światła. Każda sesja jest wyjątkowa. Stawiam na naturalność, dobór koloru i dobrą współpracę z klientem.

Fotografia to moja największa pasja. Dostarcza mi ona ekscytacji od ustawienia kadru poprzez pstryknięcie pierwszego zdjęcia, aż do edycji w komputerze. To fantazyjne uczucie pozwala mi rejestrować Wasze najcenniejsze chwile i zamykać je na kartkach papieru (każdy materiał oddaję na papierze, zdjęć trzeba dotknąć).

Miałem przyjemność współpracować m.in. z Iloną Felicjańską. Publikuję na profilach fotograficznych VOGUE i CAMERARAW. Na swoim koncie posiadam kilka wyróżnień i wygranych w konkursach fotograficznych np. międzynarodowy konkurs Portret Prawdziwy, Fotowiklina, Nowotomyskie Inspiracje.

Wychowałem się w Nowym Tomyślu, mieszkam pod Wolsztynem, ale nie ma to znaczenia, bo pracuję w całym Kraju.

Dziękuję, że mnie odwiedziliście. Zapraszam do mojego małego fotograficznego świata, czujcie się jak u siebie! 🙂