SZACH I MAT – fotoreportaż z koncertu Sandry Rugały

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, to szereg inicjatyw artystycznych i mnóstwo ludzi zaangażowanych w wielu miastach i wioskach. Jednym z takich miejsc, gdzie odbywała się zbiórka pieniędzy był Nowy Tomyśl, miasto, w którym dorastałem i do którego często wracam. Tu na deskach Nowotomyskiego Ośrodka Kultury wspaniali ludzie tacy jak Olga Słocińska, Kuba Wojciechowski i Miłosz Markiewicz prowadzili licytacje orkiestrowe. Z Miłoszem miałem okazję pracować, czego efektem są wspaniałe zdjęcia portretowe.
Miłosza możecie kojarzyć z kanału na YouTubie „Nieprzygotowani: Nowe pokolenie”, no ale do konkretów!

Wisienką na torcie był koncert Sandry Rugały, to wokalistka, blogerka, kompozytorka i autorka tekstów. Uczestniczka piątej edycji programu Idol. Podczas koncertu artystka zachwyciła nie tylko interpretacjami znanych hitów, ale i również kilkoma własnymi utworami. To było naprawdę pozytywne wrażenie, właśnie dlatego kocham koncerty! Podczas występu Sandra zaśpiewała premierowy utwór „Szach i mat”.
Było czadersko!

One Reply to “SZACH I MAT – fotoreportaż z koncertu Sandry Rugały”

  1. Baaaaaaardzo Ci dziękuję! Zdjęcia przepiękne! Mam gęsią skórkę, od razu przypomniała mi się każda sekunda występu! 🎉🎉🎉🎉 Dziękuję, dziękuję!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *